Hurtownia EGlobalcentral - Integracja sklepu CLICK SHOP

€43.99
Tax excluded
---

Data sheet

Data sheet

platform
eSklep / Click Shop / home.pl
Integration with
EGlobalcentral
New product

Description

Aktualizacja pojedynczych produktów

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię EGlobalcentral oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dodawanie produktów

Integrator pobiera udostępnione przez hurtownię dane, przetwarza je i buduje gotową bazę produktów, którą możesz przenieść do swojego sklepu.

Dodane w ten sposób produkty nie różnią się niczym szczególnym od tych dodanych ręcznie więc możesz je traktować dokładnie tak samo. W szczególności możesz zmieniać praktycznie wszystkie ich parametry i dopasowywać je do własnych potrzeb np. zmienić nazwę, dodać/usunąć zdjęcia, przeredagować opis, zmieniać kategorie, wstawić dodatkowe słowa kluczowe. Żadna z wprowadzonych w ten sposób zmian nie zostanie zmieniona przez integrator(chyba że tego zechcesz).

Możesz dodać do sklepu wszystkie produkty, jakie udostępnia hurtownia lub wybrać tylko część znich. Można to zrobić na 4 sposoby:

 1. Produkty według producentów

  Wybierasz z listy producentów i tylko ich produkty trafią do sklepu.
 2. Produkty według kategorii

  Z drzewa kategorii wybierasz te, które Cię interesuja - do sklepu trafią tylko produkty, które są do nich przypisane w hurtowni.
 3. Pojedyncze produkty

  W tym trybie wybierasz z listy konkretne produkty i ignorujesz pozostałe.
 4. Tryb odwrócony

  W tym trybie w pierwszej kolejności wskazujesz produkty, które chcesz pominąć, a w drugim kroku możeszy wykorzystać metodę 1 lub 2 aby dodać pozostałe.

Aktualizacja pojedynczych produktówOpcja całkowitego wyłączenia produktów z aktualizacji
Kopiowanie kategoriiMapa kategorii

Kategorie

Skopiuj kategorie z hurtowni do sklepu lub wykorzystaj kategorie już istniejące w sklepie

 1. Kopiowanie kategorii do sklepu

  Jeśli budujesz nowy sklep lub dodajesz do niego dział z nowym asortymentem, możesz szybko skopiować do niego całe drzewo kategorii udostępnione przez hurtownię. Jest to wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że skopiowane kategorie możesz w dowolnym momencie przenosić, włączać/wyłączać, zmieniać nazwy i kolejność. Mimo tego produkty z hurtowni i tak będą się wyświetlać we właściwym miejscu.
 2. Mapowanie kategorii

  Jeżeli nie odpowiada Ci struktura kategorii udostępniana przez hurtownię lub po prostu opracowałeś własną, możesz skorzystać z narzędzia nazywanego Mapą kategorii. Dzięki niemu w wygodny sposób przypiszesz kategoriom z hurtowni odpowiadające im kategorie ze sklepu. W ten sposób zachowasz własne kategorie, a produkty dodawane do sklepu i tak pojawią się tym miejscu, w którym chcesz.
 3. Ręczne rozmieszczanie produktów

  W przypadku, gdy nie odpowiada Ci żadne z powyższych rozwiązań możesz rozdzielić produkty ręcznie - można to wykonać w panelu administracyjnym sklepu. Z tej opcji możesz skorzystać także wtedy gdy skorzystałeś z metody 1 lub 2, ale uważasz, że jakieś produkty powinny się znaleźć w innych kategoriach.
Produkty raz przypisane do odpowiednich kategorii, pozostaną w nich, dopóki nie postanowisz ich przenieść.

Aktualizacje produktów

Produkty się zmieniają, trzeba je aktualizować

Co pewien czas hurtownie modyfikują swoje produkty oraz dodają nowe. Integrator obsługuje zarówno zmiany pojawiające się bardzo często i w spoób naturalny tj. wahania cen i stanów magazynowych, jak i rzadsze poprawki opsiów czy galerii. Służą do tego 2 metody:

 • Szybka/Automatyczna aktualizacja

  Szybka aktualizacja jest uruchamiana automatycznie co określony czas (np. co godzinę) i zapewnia aktualizację podstawowych parametrów produktu,czyli takich, które zmieniają się najczęściej. Do wyboru: Stan magazynowy, Widoczność produktu, Cena, Cena promocyjna.
  Ta metoda potrafi także automatycznie dodawać do sklepu nowe produkty, jeśli takie pojawią się w ofercie hurtowni.
 • Pełna aktualizacja

  To narzędzie jest dużo bardziej rozbudowane i pozwala na zaktualizowanie prawie wszystkich parametrów produktu. Z tego powodu Pełna aktualizacja nigdy nie uruchamia się automatycznie, może zostać uruchomiona tylko ręcznie przez użytkownika. Tutaj także możemy zaktualizować wszystkie parametry lub tylko wybrane, a do wyboru są m.in. Nazwa produktu, Opis, Krótki opis, Galeria, Pryzpisanie do kategorii, Słowa kluczowe,

Pełna aktualizacjaSzybka aktualizacja
Reguły polityki cenowej

Polityka cenowa

Zazwyczaj ceny udostępniane przez hurtownie nie są tymi, jakie chciałbyś widzieć w swoim sklepie, dlatego możesz wykorzystać narzędzie do ich modyfikacji. Żeby zmienić podstawową cenę produktu, możesz wykorzystać 3 operacje:

 • Dodać lub odjąć procent wartości

  np. 100 zł + 20%
 • Dodać lub odjąć kwotę

  np. 120 zł + 19,17 zł
 • Wykonać zaokrąglenie ostatecznej kwoty

  • .00 - do pełnych złotych 139,17 zł -> 139.00 zł
  • .99 - do 99 groszy 139,17 zł -> 129.99 zł
  • pozostawić kwotę bez zmian

24/7 Online

Nie musisz włączać swojego komputera

Integrator jest aplikacją internetową, co oznacza, że jest zainstalowany na serwerze i pracuje 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nie musisz mieć włączonego komputera, aktualizacje wykonują się automatycznie.

Historia aktualizacji

Jaką licencję wybrać

Masz do wyboru dwa typy licencji:

 • 3 miesiące - łatwy start

  To dobry wybór na początek. Uważamy, że 3 miesiące to minimalny okres czasu potrzebny żeby sprawdzić, jak nowe produkty zostaną przyjęte przez Twoich klientów.

  Pamiętaj, że nasz integrator pozwala na łatwą zmianę hurtowni na inną lub na jednoczesne połączenie kilku z nich - warto próbować.
 • 12 miesięcy - rozwijasz skrzydła

  Jeśli znalazłeś hurtownię, która spełnia Twoje oczekiwania, to możesz przejść na pakiet roczny, który pozwoli Ci zaoszczędzić aż 25% / 3 z 12 miesięcy otrzymujesz w prezencie.
  Zaoszczędzone środki to świetny sposób żeby zintegrować sklep z kolejną hurtownią i zwiększyć jego przychody.
 • 24 miesiące - stabilna współpraca

  Cieszymy się, że współpraca z nami przynosi Ci stabilne zyski i wiążesz z nią przyszłość swojego sklepu. W tym pakiecie płacisz tylko za 15 miesięcy a kolejne 9 otrzymujesz od nas gratis.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 other products in the same category: